Erişilebilirlik Menüsü

Ekran Okuyucu

Seçili Alan Okuyucu

Bağlantı Vurgula İkonu

Bağlantı Vurgula

Metni Büyüt İkonu

Büyük Metin

Metni Sola Hizala

İmleç

Okuma Kılavuzu

Okuma Maskesi

Disleksi Dostu

Kontrast

Solgunlaştırma

Düşük Doygunluk

Yüksek Doygunluk

Yüzüncü Yıl Logosu Atatürk
Deprem Bölgesinde Görev Yapan Adliye Personelimize Takdir Belgesi verilmiştir.
23.06.2023

Kahramanmaraş ili merkezli meydana gelen depremler neticesinde bölgede adli hizmetlerin kesintisiz yürütülmesinde gönüllü olarak görev yapan adliye personelimize, Adalet Bakanlığımız tarafından düzenlenip gönderilen, bizzat Adalet Bakanımızın imzasını taşıyan takdir belgeleri, Boyabat Adliyesinde 23 Haziran 2023 tarihinde düzenlenen törenle takdim edildi.

Adliyemiz konferans salonunda düzenlenen törene, Boyabat Cumhuriyet Başsavcımız Sayın Habibullah KESER, Boyabat Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanımız Sayın Mehmet Çağrı ALPEREN, Cumhuriyet Savcılarımız, Hakimlerimiz ve Adliye Personelimiz katıldı.

Cumhuriyet Başsavcımız ve Adalet Komisyonu Başkanımız birer konuşma yaparak, Deprem bölgesine gönüllü olarak giden ve orada özverili bir şekilde çalışan personelimizle gurur duyduklarını belirterek Boyabat Adliyesi adına şükranlarını dile getirdiler. Ayrıca, depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, geride kalanlara sabır, yaralılara acil şifalar dilediler.

Konuşmaların ardından takdir belgesi takdim törenine geçildi. Tören, deprem bölgesinde görev yapan adliye personelimize takdir belgelerinin verilmesinin ardından çekilen hatıra fotoğrafları ile sona erdi.

Adres

Camiikebir Mahallesi, Adnan Menderes Bulv. No:44 D:1, 57200 Boyabat/Sinop

Telefon

0368 315 10 85

0368 315 12 04

E-Posta

boyabatcbsisaretadalet.gov.tr